parfémy O’dore

O’dore

40 €

Krásne parfémové kompozície ukryté do našich produktov s dôrazom na ekologické balenie vo vysúvacej tube, ktoré nezaťažuje životné prostredie.

Na výber v troch prevedeniach:

Sweet Rose

Sladká kvetinová vôňa s výraznou ružou, ktorá pochádza z Údolia ruží v Bulharsku. Lístky sú zbierané ručne v noci alebo skoro ráno, aby sa zachovala čo najintenzívnejšia vôňa. Na začiatok vás očaria sladké maliny, neskôr sa vôňa rozvinie a v hlave pocítite opojnú ružu, svieži jasmín a geránium. Harmonický základ dotvára pižmo, ambra a guajakové drevo z dažďových pralesov z Južnej Ameriky. 

Hlava: maliny, cukríky, ruža
Srdce: ruža, geránium, jasmín
Základ: pižmo, ambra, guajakové drevo

Flower Rain

Nežnosť a čistota. Šťavnatý svieži pomaranč sa snúbi s jemnou vôňou pivonky, ktorá je veľmi krehká a lupienky rýchlo opadajú. No v parféme kvitne stále. Kvetinové tóny dopĺňa lotos a magnólia. Podmanivé zložky tvoria biele kvety a pižmo. Táto vôňa je vhodná aj pre citlivé nosy, tehotné či ľudí trpiacich migrénou.

Hlava: pomaranč
Srdce: pivonka, lotos, magnólia
Základ: biele kvety, pižmo

WMN Like Me 

Parfém inšpirovaný ženou a jej protikladmi. Najprv pocitíte energický ovocný úvod mandarínky, bergamotu a čiernej ríbezle. Neskôr sa vám odhalí kvetinové srdce jasmínu a ruže. Bodku dotvára základ pižma, cédrového a santalového dreva.

Hlava: mandarínka, bergamot, čierna ríbezľa
Srdce: jasmín, ruža
Základ: cédrové a santalové drevo, pižmo

Parfém má 14 g a obsahuje až 20 % vonných olejov. Vysúvanie formou push-up. Vydrží 500 aplikácií.

  • Facebook
  • Instagram

OTVÁRACIE HODINY

po – pia    11 – 20:00

so – ne     11 – 17:00

© 2020 slávica, s. r. o.