DSC_0426_edited.jpg

lodička Black

Catherine Mulier

110 € za kus, 220 € za pár

Tie najpohodlnejšie lodičky v hre! Vyrobené v Španielsku z kvalitnej a jemnej teľacej kože. Dokonale sa prispôsobia vášmu chodidlu. Vnútornú stranu a ortopedickú podporu lemuje príjemná semišová vložka, vďaka ktorej sa budete cítiť ako v bavlnke. Podrážka má protišmykovú úpravu, nech je váš krok istejší. Podpätok je vo výške 8, 5 cm pri referenčnej veľkosti 37 a podľa jednotlivých čísel sa znižuje a zvyšuje po pár milimetroch tak, aby sa zachoval jedinečný univerzálny dizajn.

Veľkosť lodičky sedí podľa bežnej referenčnej veľkosti. Predávajú sa po jednom kuse, môžete si tak nakombinovať napríklad veľkosť 36 na jednej nohe a 36.5 na druhej. Každá z nás je totiž jedinečná a medzi našimi chodidlami môžu byť mierne odchýlky. Vyberte si tú svoju veľkosť a pokojne experimentujte aj s farbami! Ak sa vám poškodí napríklad len jedna lodička, môžete si ju ľahko doobjednať.

Dostupné veľkosti: ľavá – 35, 36.5, 39, 39.5, 40, pravá – 35, 36.5, 39, 39.5, 40. Ostatné veľkosti na objednávku, predpokladaný čas dodania v apríli.