O’dore
tuhý parfém
 
Krásne parfémové kompozície ukryté do našich produktov s dôrazom na ekologické balenie vo vysúvacej tube, ktoré nezaťažuje životné prostredie.
 
40 € 
Na výber v troch prevedeniach:
Sweet Rose
 
Sladká kvetinová vôňa s výraznou ružou, ktorá pochádza z Údolia ruží v Bulharsku. Lístky sú zbierané ručne v noci alebo skoro ráno, aby sa zachovala čo najintenzívnejšia vôňa. Na začiatok vás očaria sladké maliny, neskôr sa vôňa rozvinie a v hlave pocítite opojnú ružu, svieži jasmín a geránium. Harmonický základ dotvára pižmo, ambra a guajakové drevo z dažďových pralesov z Južnej Ameriky. 
Hlava: maliny, cukríky, ruža
Srdce: ruža, geránium, jasmín
Základ: pižmo, ambra, guajakové drevo
Flower Rain
Nežnosť a čistota. Šťavnatý svieži pomaranč sa snúbi s jemnou vôňou pivonky, ktorá je veľmi krehká a lupienky rýchlo opadajú. No v parféme kvitne stále. Kvetinové tóny dopĺňa lotos a magnólia. Podmanivé zložky tvoria biele kvety a pižmo. Táto vôňa je vhodná aj pre citlivé nosy, tehotné či ľudí trpiacich migrénou.
 
Hlava: pomaranč
Srdce: pivonka, lotos, magnólia
Základ: biele kvety, pižmo
 
WMN Like Me 
Parfém inšpirovaný ženou a jej protikladmi. Najprv pocitíte energický ovocný úvod mandarínky, bergamotu a čiernej ríbezle. Neskôr sa vám odhalí kvetinové srdce jasmínu a ruže. Bodku dotvára základ pižma, cédrového a santalového dreva.
Hlava: mandarínka, bergamot, čierna ríbezľa
Srdce: jasmín, ruža
Základ: cédrové a santalové drevo, pižmo
Parfém má 14 g a obsahuje až 20 % vonných olejov. Vysúvanie formou push-up. Vydrží 500 aplikácií.
slávica, Laurinská 19, 811 01 Bratislava
info@slavicadesign.sk
0917 968 736
  • Facebook
  • Instagram
© 2020 slávica, s. r. o.